• מושלם למשפחה

  אנו במשפחת כללית מושלם, רואים בבריאות משפחתכם ערך עליון. אנו מבינים היטב כי לכל אחד מבני המשפחה צרכים שונים בהתאם לגילו, מינו וההיסטוריה הרפואית שלו. לכן, דאגנו לכך שסל השירותים של כללית מושלם יענה על מירב הצרכים של כל אחד מבני המשפחה כי לכולם מטרה אחת שבכל הנוגע לבריאות משפחתכם – הכל יהיה מושלם.

  לשירותי מושלם למשפחה
 • מושלם לילדים

  מה לא נעשה בשביל הילדים שלנו... אין גבול לדאגה שלנו, לאכפתיות שלנו ולאהבה שלנו כלפיהם, אנחנו בכללית מושלם חושבים שהעיקר הוא שהם יהיו בריאים ולכן דאגנו להעמיד לרשותם ולרשותכם שירותים וכיסויים שיסייעו להם בכך. נעזור להם בבדיקות התפתחות ובאבחונים כדי שימצו את מלוא יכולתם בלימודים, נסייע בחיסונים, ברפואת שיניים, בביקור רופא בלילה והרשימה עוד ארוכה. מה הפלא, אלו הילדים של כולנו וכשזה נוגע אליהם - הכל צריך להיות מושלם.


  למידע נוסף לחץ כאן
 • מושלם לצעירים

  מי מאתנו לא היה רוצה להישאר צעיר לנצח? אתם, הצעירים, נמצאים כעת בתקופה היפה בחייכם. אינספור אפשרויות פתוחות בפניכם. בדיוק משום כך בנינו עבורכם בכללית מושלם חבילה עשירה של שירותים והטבות המתאימים לצרכים, לאתגרים ולחלומות שלכם. רוצים להוציא רישיון נהיגה? נסייע לכם עם בדיקה רפואית חינם ונאחל לכם לעבור כבר בטסט הראשון. רוצים לראות עולם? נדאג להדריך ולחסן אתכם ונאחל לכם שתיהנו ושתחזרו בשלום. בקיצור, אנחנו כאן בשבילכם כדי שהכל יהיה מושלם.

  למידע נוסף לחץ כאן
 • מושלם לנשים

  את, המלאה באהבה שאין לה גבולות לבני משפחתך ובאחריות אינסופית לשמירה על שלומם ובריאותם. לך במיוחד אנו מבקשים בכללית מושלם לסייע ככל שניתן, בשמירה על בריאותך. באמצעות מגוון רחב של שירותים, ברפואת השיניים, ברפואה משלימה, בניתוחים וטיפולים אסתטיים, בשירותי הריון והרשימה עוד ארוכה. כי בכל הנוגע לבריאותך– הכל צריך להיות מושלם.

  למידע נוסף לחץ כאן
 • מושלם לגיל הזהב

  הכניסה לגיל השלישי מביאה עמה דברים נפלאים: ניסיון חיים, והבנה של הדברים החשובים באמת בחיים, כמו נכדים, חברי נפש ו...בריאות טובה. כן, לא סוד הוא כי בריאות טובה היא המפתח להגשמת החלומות שנשבעתם לעצמכם להגשים כשתגיעו לגיל הזה. כאן בדיוק אנחנו בכללית מושלם נכנסים לתמונה. כדי לעזור לכם לשמור על בריאות טובה. נסייע לכם עם מגוון שירותים המותאמים במיוחד עבורכם, כי כשזה נוגע לבריאותכם הכל חייב להיות מושלם.


  למידע נוסף לחץ כאן
 • סל לנשים בהיריון

  חדש בכללית מושלם פלטינום, סל ההיריון הורחב ל-5,000 ש"ח. הריון הוא פלא אמיתי ואנו רוצים שתזכרי אותו כתקופה של חוויות מרגשות בה היית מוקפת במשפחה אוהבת ומחבקת והיית שקטה בזכות הגב שכללית מושלם מעניקה לך עם מגוון רחב של שירותים בתחום ההיריון והלידה.​​


  למידע נוסף לחץ כאן
 • חבילה תומכת למטופל האונקולוגי

  חדש בכללית מושלם פלטינום! חבילה כספית תומכת למטופל האונקולוגי. החבילה כוללת החזר על ניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל, החזר הוצאות הקשורות לאיבחון וטיפול במחלה, ליווי והכוונת המטופל על ידי צוות מקצועי רפואי אישי תומך.​​


  למידע נוסף לחץ כאן