התפתחות הילד – מערך טיפולים וליווי

 

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לצורך במענה מקיף וכולל בתחום התפתחות הילד.
אנחנו בכללית מושלם נמצאים עם היד על הדופק, ושמים דגש על פיתוח תכניות, שירותים, מוצרים וטיפולים על מנת להעניק לילדיכם את הכיסוי הביטוחי הרחב, האיכותי והמשתלם ביותר בתחום זה.
לכללית מושלם מערך טיפולים מקיף מגיל 3 ועד גיל 17 כולל, וביניהם: פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, ריפוי בדיבור, ספורט טיפולי, שחייה טיפולית, רכיבה טיפולית, טיפול באומנות, טיפול במוזיקה, טיפול בדרמה, טיפול בתנועה, ביבליותרפיה, טיפול רגשי על ידי עובד סוציאלי, טיפול רגשי על ידי פסיכולוג, אבחונים דידקטיים ופסיכולוגיים לבעיות קשב וריכוז, טיפול לבעיות הרטבה, טיפול לדחיפת (דחיקת) לשון, ועוד.

 

למידע מלא יש להכנס לדפי השירות המפורטים בהמשך הדף.


 

אבחונים דידקטיים ופסיכודידקטיים

לקוחות כללית מושלם נהנים מהנחה משמעותית עבור אבחון דידקטי ופסיכו-דידקטי לילדים עד גיל 17 (כולל) בתחום קשיי למידה. השירות ניתן במסגרת מכוני הסדר בלבד.
לרשימת מכוני ההסדר וההשתתפויות העצמיות יש להכנס ללשונית "תעריפים/מידע נוסף".
לקוחות כללית מושלם פלטינום יהיו זכאים לקבל את הבדיקה בהשתתפות עצמית של 550 ש"ח לאבחון דידקטי ובהשתתפות עצמית של 950 ש"ח לאבחון פסיכודידקטי.
לפרטים נוספים על אבחונים דידקטיים ופסיכודידקטיים

בדיקות קשב וריכוז

עמיתי כללית מושלם זכאים להנחה בבדיקה לאבחון הפרעות קשב וריכוז.
עבור הבדיקה הראשונה נדרשת הפניה של אחד מהגורמים הבאים:
מומחה בנוירולוגיה/ מומחה בפסיכיאטריה/ מומחה ברפואת ילדים/ מומחה ברפואת משפחה/ פסיכולוג מומחה.
במידה ומעוניינים בבדיקה נוספת תדרש הפניה של נוירולוג.
לפרטים נוספים על בדיקות קשב וריכוז

בעיות הרטבה

כללית מושלם משתתפת בטיפול בבעיות הרטבה אצל ילדים מעבר
לזכאות הניתנת בסל הבריאות הבסיסי.
לפרטים נוספים על בעיות הרטבה

התפתחות הילד - גילאי 3-10

כללית מושלם מלווה את ילדכם לאורך כל הדרך ומעניקה טיפולי התפתחות הילד מגיל שלוש ועד גיל תשע.
חלקמתחומי הטיפולים שניתנים ללקוחות המושלם אינם כלולים בסל הבסיסי. סך הטיפולים לו זכאים לקוחות כללית מושלם, בכל התחומים, נע בין 30 עד 45 טיפולים בשנה קלנדרית (ינואר- דצמבר) בהתאם לסוג הטיפול וגיל הילד.להלן רשימת הטיפולים המוצעים:רכיבה טיפולית, שחיה טיפולית וספורט טיפולי.
טיפולים ביצירה והבעה, טיפול באמצעות אמנות חזותית, טיפול במוסיקה, טיפול באמצעות תנועה ומחול, טיפול באמצעות דרמה/פסיכודרמה, טיפול באמצעות ספרות/ביבליותרפיה.
**** לתשומת לבכם: עבור הטיפולים: ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, טיפולי פיזיותרפיה,טיפול על ידי פסיכולוג, טיפול על ידי עובד סוציאלי- תחומי טיפול אלו ניתנים גם באמצעות סל הבריאות הבסיסי. בתחומים אלו
נדרש להציג מכתב ממרפאת האם בכללית, המעיד על מיצוי הזכאות בסל הבריאות,במעמד תאום התור הראשון מול הספקים שעמנו בהסכם או לצרפו להגשת בקשת ההחזר הכספי במידה ופונים למטפל פרטי.
לפרטים נוספים על התפתחות הילד - גילאי 3-10

התפתחות הילד - גילאי 10-18

כללית מושלם מלווה את ילדכם לאורך כל הדרך ומעניקה טיפולי התפתחות הילד מגיל 10 ועד גיל 17 כולל. חלק נכבד מהטיפולים שניתנים ללקוחות המושלם לא כלולים בסל הבסיסי.
סך הטיפולים להם זכאים לקוחות כללית מושלם, בכל התחומים, הוא עד 30 טיפולים בשנה קלנדרית (ינואר-דצמבר).
להלן רשימת הטיפולים המוצעים:רכיבה טיפולית, שחיה טיפולית וספורט טיפולי.
טיפולים ביצירה והבעה, טיפול באמצעות אמנות חזותית, טיפול במוסיקה, טיפול באמצעות תנועה ומחול, טיפול באמצעות דרמה/פסיכודרמה, טיפול באמצעות ספרות/ביבליותרפיה.
***** לתשומת לבכם- עבור הטיפולים: ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, טיפולי פיזיותרפיה, טיפול על ידי פסיכולוג, טיפול על ידי עובד סוציאלי- תחומי טיפול אלו ניתנים גם באמצעות סל הבריאות הבסיסי. בתחומים אלו ילדים המוגדרים סומטיים או אוטיסיטים, נדרשים לצרף
מכתב ממרפאת האם בכללית, המעיד על מיצוי הזכאות בסל הבריאות. את המכתב יש להציג במעמדתאום התור הראשון מול הספקים שעמנו בהסכם, או לצרפו להגשת בקשת ההחזר הכספי במידה ופונים למטפל פרטי.
לפרטים נוספים על התפתחות הילד - גילאי 10-18

טיפולים לדחיפת (דחיקת) לשון

כללית מושלם מעניקה החזר כספי עבור טיפולים לדחיפת ודחיקת לשון
המבוצעים על-ידי קלינאית תקשורת.
לפרטים נוספים על טיפולים לדחיפת (דחיקת) לשון
לרשימה המלאה