אימונים לחיזוק הזיכרון לבני 55 ומעלה

כללית מעניקה ללקוחותיה חודש מתנה לתוכנת אפקטיבייט, תוכנה ייחודית המסייעת לשימור וחיזוק יכולות הזכרון ופותחה בשיתוף מיטב המומחים בתחום הנוירופסיכולוגיה וחקר המוח.

בשל פרסומים שונים בתחום זה, הרינו להבהיר כי חברת אפקטיבייט היא החברה היחידה המעניקה שירותים למבוטחי כללית בתיאום עם הכללית. השירותים הייחודיים של חברת אפקטיבייט נבחנו ואושרו על ידי כללית ונמצאו מתאימים להענקת השירות למבוטחיה.


​למי מיועד השירות:

לקוחות כללית בני 55+ המעוניינים לחזק ולשמר את יכולות הזיכרון והקוגניציה, לחיות אורח חיים בריא ולהישאר פעילים גם בגיל מתקדם. התוכנה מתאימה את האימון ליכולת האישית ושואפת לעזור במימוש הפוטנציאל המוחי המקסימלי.
 

איך נרשמים?

כלקוח כללית מגיע לך חודש מתנה ללא התחייבות,

לפרטים ולקבלת ההטבה לחצו כאן>  ​

כיצד התוכנה משמרת ומחזקת את הזיכרון?

 
באופן טבעי, עם התקדמות הגיל, כולנו חווים ירידה קוגניטיבית הבאה לידי ביטוי, בין היתר, בירידה בזכרון. בעוד שהגורם המרכזי לירידה הקוגניטיבית הוא שינויים פיזיולוגיים בגוף, גורם שיכול לתרום להידרדרות הוא ירידה בגירוי הקוגניטיבי, ירידה במאמץ  ובאתגרים שאנו מציבים למוח שלנו. עם השנים וההתמחות המקצועית או היציאה לפנסיה, כמות האתגרים המוחיים יכולה לרדת ולתרום להידרדרות הטבעית.
 
המחקר שנאסף במאה האחרונה שפך אור על השינויים במוח וכיום כבר ברור שמבנה המוח יכול להשתנות לאורך כל חיי האדם, תהליך הנקרא Neuromodulation. תובנה זו מבוססת על תאוריית הגמישות המוחית "Brain Plasticity" החוקרת ומציגה את השינויים המתרחשים במוח באמצעות גירויים, למידה ותנאי חיים שונים, החל משינוי בקשרים במוחיים ועד יצירת תאי עצב חדשים באזורי המוח השונים לכל אורך חיי האדם.
חברת אפקטיבייט פיתחה תוכנה ייחודית העובדת בגישה משולבת של אימון המנגנונים המוחיים הקשורים בזיכרון ובריכוז המיועדים להשרות חיזוק רשתות מוחיות, יחד עם לימוד שיטות ואסטרטגיות זיכרון העוזרות בפעולות יומיומיות. התוכנה פותחה במיוחד עבור טווח גילאים 55+  במחשבה על הצרכים הספציפיים שלהם מבחינת הממשק, העיצוב, התכנים והיכולות שנשחקות בגילאים אלו וברות אימון. 

האם נדרשת הבנה במחשבים או בטכנולוגיה?

נדרשת יכולת תפעול בסיסית של מחשב/טאבלט. התוכנה פשוטה להפעלה ואינה דורשת התקנה.
צוות מקצועי יעמוד לרשותך בכל שאלה.
 

מה נדרש ממני בשביל להתחיל?

גישה למחשב או לטאבלט וחיבור לאינטרנט
 

כמה זמן אימון נדרש ממני?

אורכו הממוצע של אימון הוא 15 דק'. היתרון הגדול הוא שניתן לבצע את האימון המוחי בבית, בגינה, בכל מקום שקט, שנוח ונעים לעבוד בו, שיש בו מחשב או טאבלט וגישה לאינטרנט. אפשר להתאמן בבוקר עם הקפה, או בערב לאחר הליכה. כל אחד יכול למצוא את הזמן המתאים ביותר עבורו, וליצר שגרת אימון מוחי שבועית.

לפרטים ולקבלת ההטבה לחצו כאן>