התייעצות עם רופא מומחה לחוו"ד שניה- מסלול החזר

כללית מושלם מאפשרת להתייעץ באופן פרטי עם רופא מומחה שאינו הרופא המטפל ולקבל החזר כספי

כללית מושלם מאפשרת להתייעץ באופן פרטי עם רופא מומחה שאינו הרופא המטפל (בתנאי שהרופא המייעץ נמנה עם רשימת הרופאים המומחים שהוכרו כיועצים ללקוחות "כללית מושלם") ולקבל החזר בסך השווה ל- 80% מההוצאה בפועל עד לתקרת החזר של כ-609 ש"ח.
הזכאות הכוללת היא לשלוש התייעצויות בשנה קלנדרית (ינואר- דצמבר) בשני מסלולי ההתייעצות- החזר והסדר, במצטבר. אישה בהיריון זכאית להתייעצות אחת נוספת (בשנה קלנדרית) בנושאי היריון ולידה.
לקוחות מעל גיל 60 זכאים ליעוץ נוסף כל שנה קלנדרית (סה"כ זכאות ל-4 ייעוצים בשנה קלנדרית).

השירות ניתן ללקוחות כללית מושלם במרפאה המצויינת במידע על הרופא באתר. לא יינתן החזר או הסדר כספי כלשהו עבור קבלת טיפול במרפאה אחרת.

על מנת לוודא שהרופא אשר בשירותיו הנך מעוניין מעניק שירות בהחזר של כללית מושלם, יש להקליד את שם הרופא במנוע החיפוש של האתר.

ההתייעצות אינה כוללת בדיקות מכל סוג. פסיכולוג אינו רופא, ולכן ההתייעצות איתו אינה מזכה בהחזר כספי. חוות דעת מרופא למטרות משפטיות אינה עומדת בתנאי התקנון, ולכן לא מזכה בהחזר כספי. התייעצות לגבר עם רופא נשים תאושר רק באם מדובר בבעיית פוריות ו/או תפקוד מיני. על הרופא לציין על גבי החשבונית שמדובר בנושא הפוריות ו/או תפקוד מיני.

כיצד אפנה לקבלת החזר כספי?

לקבלת החזר יש לוודא כי יש בידיך את המסמכים הבאים : חשבונית מס וקבלה מקורית חתומות על ידי נותן השירות. יש לוודא כי על גבי החשבונית יצויינו פרטי מקבל השירות ותאריך הייעוץ. יש לציין בנוסף מספר תעודת זהות, כתובת וטלפון עדכניים.

ניתן לבקש בקשת החזר כספי און- ליין כאן>>  

כמו כן ניתן לבקש החזר כספי על ידי מילוי טופס החזר כספי שהקישור אליו מופיע מטה. את הטופס והמסמכים יש לשלוח לת.ד 2265 בני ברק 5112201
הורד טופס

השירות ניתן למימוש 6 חודשים מיום ההצטרפות לתכנית