סל ההיריון החדש- ללקוחות כללית מושלם פלטינום

כללית מושלם מרחיבה את סל ההיריון במסגרת תכנית הפלטינום לכ- 8,000 ₪. כאן תמצאו תשובות לשאלות נפוצות על השימוש בסל ההיריון

כללית מושלם מרחיבה את סל ההיריון במסגרת תכנית הפלטינום לכ- 8,000 ₪. אתן שואלות, אנחנו עונים:

האם הרחבת הסל מיועד רק למצטרפות חדשות?

לא. גם לקוחות שכבר חברות בתוכנית יכולות ליהנות, החל מה 1.2.2016, מ- 3,000 ₪ נוספים לניצול בתקופת ההיריון והלידה. הזכאות לתוספת הינה לגבי שירותים שבוצעו החל מ - 1.2.2016.

האם יש הגבלה על אופן ניצול הסל?

כן. הסל הכספי מיועד לשירותים, טיפולים ובדיקות רפואיות המבוצעים באופן פרטי בארץ בתקופת ההיריון בהתאם להמלצה רפואית. ניתן אף לבצע מספר שירותים  עד חצי שנה לאחר הלידה: ציוד להנקה, שימור דם טבורי, ייעוץ שינה לתינוק ועוד.

אילו בדיקות או טיפולים מבוצעות במסגרת סל ההיריון?

להלן רשימה חלקית: סקירת מערכות פרטית, התייעצות עם רופא,  מעקב היריון אצל רופא, בדיקות אקו לב עובר, היפוך עובר, בדיקות גנטיות שונות, שקיפות עורפית, קורס הכנה ללידה, דולה, שימור דם טבורי, בדיקת דם לגילוי תסמונת דם ועוד. החל מה- 1.10.17 ניתן החזר על אביזרים ושירותים עד חצי שנה לאחר לידה, כגון: ייעוץ שינה לתינוק, משאבות הנקה, אחות פרטית בבית היולדת, ייעוץ אישי לפעילות גופנית או תזונה בבית היולדת ועוד.

האם יש הגבלה כספית לשימוש עבור היריון בודד? האם ניתן להשתמש בסל לכמה היריונות?

הסכום ניתן פעם אחת במשך החברות בתוכנית לכלל ההריונות. את בוחרת האם לנצל אותו עבור היריון אחד או יותר. ההחזר הינו 75% מהוצאה בפועל עד לסכום מצטבר של כ- 8,000 ₪.

האם ניתן לנצל את הסל באופן מיידי?

לשירות זה תקופת המתנה של 9 חודשים. במידה ועברת מקופה מתחרה והצטרפת לכללית מושלם פלטינום בשלושת החודשים הראשונים מהמעבר לכללית את נהנית מתקופות הוותק שצברת בקופה הקודמת. במידה והיית חברה בתוכנית המקבילה בקופה המתחרה 9 חודשים את יכולה ליהנות מהסל הכספי מיד עם המעבר לכללית וההצטרפות לתוכנית הפלטינום.

האם קיימים שירותים נוספים בכללית לתקופה זו?

שירות היריון בליווי אישי:  מעקב היריון מסודר של אחות אישית המלווה את האישה בתקופת ההיריון ומשמשת עבורה כתובת קבועה לקבלת מידע, התייעצות, מענה לשאלות והתחבטויות הנוגעות למהלך ההיריון (בהיריון ראשון בלבד). האחות מסייעת לבני הזוג בניהול הבדיקות והמעקב הבריאותי בתקופת ההיריון. השירות ניתן חינם ללקוחות ה'כללית'.

מרכזי בריאות האישה: כ-40 מרכזי בריאות האישה, הפרוסים בכל רחבי הארץ, מלווים את האישה ההרה לפני, במהלך ואחרי ההיריון. המרכזים לבריאות האישה מציעים מכלול שירותים לרפואת נשים, הכול תחת קורת גג אחת: רופאים מומחים, שירותי מיון, מכשור חדיש לביצוע אבחנות וטיפול, שירותי ייעוץ בתכנון המשפחה, קורסי הכנה ללידה ועוד. ריכוז השירותים במרכז רפואי אחד מקל את קבלת הטיפול המלא תחת קורת גג אחת על ידי צוות מוכר.

אפליקציית  40 שבועות: מאפשרת מעקב וניהול היריון באמצעות הסמארטפון. באפליקציה מידע על כל שבוע משבועות ההיריון; ייעוץ עם מומחים של כללית רופאי נשים/אחות ליווי היריון/תזונאיות ומיילדת; חיבור לתיק האישי רק ללקוחות כללית – בקשות מהמרפאה, זימון תורים, אישורים, מרשמים טופסי 17 ועוד.

 

בכפוף לתקנון כללית מושלם ופלטינום

הצטרפו און ליין לכללית מושלם/ פלטינום הצטרפו און ליין לכללית מושלם/ פלטינום