מכשיר אולטרסאונד ביתי להריון

חדש ללקוחות כללית מושלם - מחיר מיוחד למכשיר אולטרסאונד ביתי! מהיום ניתן לבצע בדיקות אולטרסאונד להיריון בבית, ולקבל פיענוח און־ליין‏֫‏.

​מידע על שירות אולטרסאונד ביתי

לקוחות כללית מושלם זכאיות לרכוש מכשיר אולטרסאונד ביתי להיריון במחיר מיוחד: רק 350 שקלים במקום 1,230 שקלים, כולל משלוח עד הבית.
את המכשיר ניתן יהיה לרכוש פעם אחת לכל היריון וניתן להשתמש בו כבר מאמצע החודש הרביעי להיריון, בשבוע 14 ומעלה. ניתן לבצע עד 3 בדיקות ביום.

מה זה מכשיר אולטרסאונד ביתי להריון?

סורק האולטרסאונד החדשני, PulseNmore,  הוא קטן וקומפקטי, ניתן לנשיאה בקלות ומולבש על הטלפון החכם באמצעות התקן פלסטי נוח. באמצעות מכשיר PulseNmore ניתן לבחון את המדדים החשובים ביותר לבריאותו של העובר המתפתח ברחמכן, תנועות העובר, כמות מי השפיר והדופק העוברי. המכשיר מותאם לטלפונים חכמים עם מערכות הפעלה אנדרואיד ובקרוב גם לאייפון.

כיצד מתבצעת בדיקת אולטרסאונד להריון מהבית?

המכשיר מפיק סרטון קצרצר בן שלוש דקות שמשודר למוקד היריון ייעודי של כללית. אפליקציה מיוחדת מאפשרת לראות תמונה חזותית של האולטרסאונד, ולשלוח את התוצאות המתקבלות במכשיר, באופן מידי למוקד ההיריון של בית החולים בילינסון מקבוצת כללית. הג'ל על המכשיר אינו נוגע בסמארטפון, והחלק היחיד שנמצא במגע עם הגוף הוא הסורק.

מוקד ההיריון לאולטרסאונד ביתי 

מוקד ההיריון של בית חולים בילינסון מאויש ברופאים וטכנאי אולטרסאונד, בכל ימות השבוע, בין השעות 8:00 עד 22:00 ומעניק פיענוח לבדיקה עד 4 שעות משליחת הבדיקה למוקד. תשובת הרופא, הכוללת ניתוח של המדדים שהתקבלו בבדיקה, תתקבל ישירות בתיק הרפואי באון־ליין.

האם מכשיר האולטרסאונד הביתי בטוח לשימוש?

מכשיר PulseNMore בטוח לחלוטין לשימוש, ואף זכה לתו תקן אירופאי ולאישור שימוש שהנפיק משרד הבריאות הישראלי.

כיצד אקבל את השירות?

את המכשיר ניתן לרכוש דרך אתר כללית און־ליין, והוא מיועד ללקוחות כללית מושלם בלבד ורק ללקוחות שיש עבורן תיק ליווי היריון פעיל בכללית.

לרכישת מכשיר> 

לתמיכה טכנית בשירות/ הפעלת המכשיר יש להתקשר לטלפון 2706*