התייעצות עם רופא מומחה באופן פרטי למתן חוות דעת שנייה

כללית מושלם מאפשרת להתייעץ עם רופא מומחה באופן פרטי(מתוך רשימת רופאים שהוכרו כיועצים על פי תוכנית "כללית מושלם" בלבד),בקליניקה הפרטית של הרופא או בשר"פ (שרות רפואי פרטי) בבית חולים בירושלים. בנוסף, לקוחות כללית מושלם נהנים מפתרון ייחודי: רשת הרופאים של כללית מושלם. הרשת מונה כ- 2000 רופאים מומחים מהטובים בארץ. עלות הייעוץ במסגרת הרשת: 150 ש"ח, פרט לייעוץ בשר"פ הדסה בעלות של 250 ש"ח לביקור. תעריף זה חל גם על ייעוץ עם מנתחים שעמנו בהסכם. הזכאות הינה לשלוש התייעצויות בשנה קלנדרית (ינואר-דצמבר) בשני המסלולים גם יחד. ניתנת התייעצות אחת נוספת בשנה קלנדרית על ידי רופא מומחה לאשה בהריון בנושא הריון ולידה.

מה כולל השירות?

​​

כיצד אפנה לנותני שירות שבהסכם עם כללית מושלם?

לחצו על הלשונית "נותני השירות", הקישו על סימן ה+ ליד שמו של הרופא, על מנת לקבל מידע האם הרופא במסלול רשת הרופאים, או במסלול החזר. במסלול רשת הרופאים הנכם משלמים השתתפות עצמית נמוכה בעת קבלת השירות, ללא צורך בהגשת מסמכים לקבלת החזר כספי.

כיצד אפנה לקבלת החזר כספי?

לקבלת החזר יש להמציא את המסמכים הבאים: חשבונית מס/קבלה מקורית עם מספר תעודת זהות, כתובת ומספר טלפון עדכניים. יש לצרף לתביעה טופס החזר תביעה שהקישור אליו מופיע מטה. את המסמכים יש לשלוח לת.ד 2265 בני ברק 5112201.
הורד טופס

תוכנית מושלם זהב

מה מגיע לי?

מסלול השתתפות עצמית

מסלול החזר כספי

כלקוח פלטינום הנך זכאי ליהנות מהשירות על פי תנאי תכנית מושלם זהב

עוד באתר מושלם