סל לנשים בהריון ולאחר הלידה- ללקוחות כללית מושלם פלטינום

<p>לקוחות כללית מושלם פלטינום שצברו ותק של 9 חודשים בתכנית, <strong>נהנות מסל הריון כספי מוגדל בשווי של כ- 8,000 ₪ </strong>למימוש על פי בחירתן <strong>לבדיקות וטיפולים הקשורים להריון וללידה</strong>. ההחזר הינו 75% מהוצאה בפועל עד לסכום מצטבר של כ-8,000 ₪. הסל הוא חד פעמי לכל תקופות החברות בתוכנית הפלטינום ותקף רק לשירותים הניתנים בארץ. ניתן על פי בחירה לממש את הסל הכספי להריון אחד או יותר. השירות מיועד ללקוחות בהריון הזקוקות לקבלת ייעוץ, ביצוע בדיקה ו/או טיפול רפואי אשר לא נכללים בסל הבריאות ו/או בתוכנית כללית מושלם זהב או לאחר שמיצתה את זכאותה בתוכנית הזהב כגון: <br>סקירת מערכות פרטית<br>בדיקות דם לאיתור תסמונות גנטיות<br>התייעצות עם מומחה בנשוא היריון ולידה<br>בדיקת מי שפיר<br>היפוך עובר ועוד.<br>ניתן לממש את הסל הכספי גם בלידה ואחריה לנושאים הבאים: <br>דולה/תומכת לידה, שימור דם טבורי<br> ניתן לממש את הסלל הכספי בתקופה של שישה חודשים לאחר הלידה לנושאים הבאים: <br>אחות פרטית בבית היולדת<br>ייעוץ שינה לתינוק<br>ייעוץ אישי לפעילות גופנית או תזונה ליולדת<br>תוספת של 3 ימים להבראה לאחר לידה החל מילד רביעי בהמשך לכיסוי שניתן בתוכנית הזהב.<br>חזיות הנקה (עד 2 חזיות) <br>משאבות הנקה<br>מכשיר ביתי לזיהוי ומדידת דופק העובר<br>אביזרים לחיזוק רצפת האגן ומשקל אלקטרוני. <br></p> ציוד נלווה להנקה (פטמות , רפידות, קונכיות, שקיות או בקבוקונים לחלב, מכשיר מדידה לחלב) <br> <p>סל זה לא כולל טיפולים אלטרנטיביים, הומאופתיה ו/או תרופות אלטרנטיביות.<br></p>

מה כולל השירות?

למי מיועד השירות?

ללקוחה בהריון או שמיצתה את אשר מגיע לה במסגרת סל הבריאות ותוכנית כללית מושלם זהב. הזכאות לשירות זה תהיה לאחר תקופת אכשרה של תשעה חודשים.

כיצד אפנה לקבלת החזר כספי?

לקבלת החזר יש להמציא את המסמכים הבאים: חשבונית מס/קבלה מקורית עם מספר תעודת זהות, כתובת ומספר טלפון עדכניים. יש לצרף לתביעה טופס החזר תביעה שהקישור אליו מופיע מטה. בכל שירות הניתן עד 6 חודשים לאחר הלידה, יש לצרף ספח תעודת זהות פתוח או מסמך רשמי המציין את תאריך הלידה. את המסמכים יש לשלוח לת.ד 2265 בני ברק 5112201.
הורד טופס

תוכנית מושלם זהב

שירות פלטינום

תוכנית מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

מסלול השתתפות עצמית

מסלול החזר כספי

עוד באתר מושלם

הצטרפו און ליין לכללית מושלם/ פלטינום הצטרפו און ליין לכללית מושלם/ פלטינום