סקירת מערכות מאוחרת

לקוחת כללית מושלם זכאית לסקירה אחת לכל הריון (מוקדמת או מאוחרת). סקירת מערכות מאוחרת נעשית בין השבועות 24-20. . לתשומת ליבך, במידה ותרצי לבצע את הבדיקה במסגרת ספקי ההסדר במסלול השתתפות עצמית, מומלץ להקדים ולהזמין תור כבר בשבועות הראשונים של הטרימסטר הראשון. לקוחות תכנית הפלטינום זכאיות ל50% הנחה נוספת בהשתתפות העצמית המשולמת במסגרת תכנית הזהב על בדיקה זו ועל בדיקות נוספות במכוני הסדר: בדיקת מי שפיר או סיסי שליה. בנוסף, לקוחות תכנית הפלטינום זכאיות ל"סל הריון כספי של כ – 8,000 ש"ח " - הסל הכספי מיועד עבור כל בדיקה או טיפול רפואי הקשורים להריון וללידה ואינם כלולים בסל הבריאות או בתוכנית מושלם זהב כגון: התייעצות עם רופא מומחה, בדיקות גנטיות, ועוד. הזכאות לכיסוי תהיה: לאחר מיצוי הזכאות בתוכנית כללית מושלם זהב. שירות זה לא כולל טיפולים אלטרנטיביים, הומאופתיה ו/או תרופות אלטרנטיביות.

מה כולל השירות?

​​​​

כיצד אפנה לנותני שירות שבהסכם עם כללית מושלם?

לחצו על הלשונית "נותני השירות". במסלול זה הנכם משלמים השתתפות עצמית נמוכה בעת קבלת השירות, ללא צורך בהגשת מסמכים לקבלת החזר כספי. בפניתך למכון, נא צייני כי את עמיתת כללית מושלם ובררי מי הם הרופאים המבצעים את הסקירה לעמיתות המושלם באותו המכון. עמיתה לא תהיה זכאית להחזר מהמושלם באם שילמה באופן פרטי על בחירת רופא שאינו מופיע ברשימת הרופאים המורשים להחזר.

כיצד אפנה לקבלת החזר כספי?

המסמכים הדרושים: חשבונית מס/קבלה מקורית בציון תעודת זהות, כתובת וטלפון עדכניים. יש לצרף לתביעה טופס החזר תביעה שהקישור אליו מופיע מטה. את המסמכים יש לשלוח לת.ד. 2265, בני ברק, 5112201. במקרה של הריון מרובה עוברים, ההחזר הינו עבור כל עובר.
הורד טופס

תוכנית מושלם זהב

מה מגיע לי?

מסלול השתתפות עצמית

מסלול החזר כספי

** ניתן לממש את השירות באופן מיידי

תוכנית מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

מסלול השתתפות עצמית

מסלול החזר כספי

** ניתן לממש את השירות באופן מיידי

עוד באתר מושלם