ייעוץ רפואי

אתם ובני משפחתכם, הזקוקים לייעוץ רפואי, יכולים לפנות לטובי המומחים בארץ או בחו"ל בתנאים נוחים במיוחד.
הרופאים המומחים (יועצים) של כללית מושלם בארץ נבחרו בהתאם לקריטריונים מקצועיים קפדניים. הרשימה כוללת את טובי הרופאים במקצועות שונים ומגוונים.
ניתן להתייעץ במסגרת רשת הרופאים של כללית מושלם המעניקה התייעצות עם מיטב הרופאים המומחים בארץ. עלות הייעוץ במסגרת הרשת: 150 ש"ח, פרט לייעוץ בשר"פ הדסה בעלות של 250 ש"ח לביקור. שירות זה הינו שירות ייחודי רק ללקוחות כללית מושלם.

למידע מלא יש להכנס לדף השירות המפורט בהמשך הדף.

 

 • התייעצות עם רופא מומחה באופן פרטי למתן חוות דעת שנייה

  כללית מושלם מאפשרת להתייעץ עם רופא מומחה באופן פרטי (מתוך רשימת רופאים שהוכרו כיועצים על פי תוכנית "כללית מושלם" בלבד) בקליניקה הפרטית של הרופא או בשר"פ (שרות רפואי פרטי) בבית חולים.

 • התייעצות עם רופא מומחה- אורתופד

  לאורתופד יכולות לאבחן מחלה או בעיה אורתופדית ולהעניק לה טיפול במספר מישורים: באמצעות טיפולי פיזיותרפיה ודומיהם, באמצעות הליך ניתוחי, באמצעות אביזרים אורתופדים דוגמת סדים, מדרסים ועוד. לקוחות כללית מושלם זכאים לשלוש התייעצויות עם רופא מומחה בשנה קלנדרית

 • התייעצות עם רופא מומחה- אורולוג

  אורולוג הוא רופא אשר תחום התמחותו היא מחלות במערכת השתן.לקוחות כליית מושלם יכולים לפנות אל אורולוגים אשר מעניקים שירות ייעוץ רפואי דרך רשת הרופאים של כללית מושלם.

 • התייעצות עם רופא מומחה- נוירולוגיה

  נוירולוגיה היא תחום רפואי העוסק בחקר התפקוד של מערכת העצבים המרכזית וההיקפית. נוירולוג הוא רופא המסייע באבחון מחלות ובתיאור המצב הנוירולוגי, וכן בטיפול אשר יביא לשיפור המצב והקלה על התסמינים.

 • התייעצות עם רופא מומחה- רופא עור

  רופא עור הוא רופא אשר מומחיותו היא המאפיינים הפיזיולוגיים, האנטומיים והפתולוגיים של העור ורקמות נלוות, כמו הציפורניים והשיער. לקוחות כללית מושלם זכאים לשלוש התייעצות עם רופא מומחה בשנה קלנדרית .

 • התייעצות עם רופא מומחה- קרדיולוג

  קרדיולוג עוסק במחלות לב וכלי הדם, במקרים של חריגות הלב מתפקודו הנורמלי בשל בעיה בלב עצמו או בגורם מחוץ ללב.

 • התייעצות עם רופא מומחה- רופא עיניים

  רופא עיניים הוא מומחה העוסק במחלות של עיניים ופגמים בכושר הראייה.

 • התייעצות עם רופא מומחה- פסיכיאטר

  עבודתו של הפסיכיאטר עוסקת באבחון וטיפול במגוון רב של הפרעות נפשיות כגון פסיכוזות (לדוגמא סכיזופרניה), הפרעות במצב הרוח כגון דיכאון, חרדה, הפרעות אכילה והפרעות אישיות ועוד. לקוחות כללית מושלם זכאים לשלוש התייעצות עם רופא מומחה בשנה קלנדרית

 • חוות דעת שניה במדינת חוץ

  לקוחות כללית מושלם זכאים לקבלת חוות דעת נוספת במדינת חוץ. לפני ביצוע ההתייעצות יש לקבל אישור מראש מהמנהל הרפואי של כללית מושלם בטלפון 2700*.